Kąpiący się młody słoń stanowi niecodzienny widok, szczególnie kiedy próbuje się zmieścić do wanny i zupełnie sobie nie radzi. Młody ssak przebywa w Elephant Nature Park i tam został nagrany przez pracowników przy „porannej toalecie”.

Mały słoń i jeszcze mniejsza wanna

Widzieliście kiedyś kąpiącego się słonia? Jak tapla się w błocie i oblewa się wodą używając swojej trąby? To powinniście teraz zobaczyć jak usiłuje się wykąpać młody słoń. A dokładniej, jak ten uroczy maluch o imieniu Navann, próbuje usilnie zmieścić się do wanny. Zobaczcie także jak stara się mu pomóc jego słoniowa mama. Film powstał, gdy słoń Navann miał rok.

Słoń z „domu dziecka”

Navann to słoń indyjski urodzony i mieszkający w Elephant Nature Park na północy Tajlandii. Jest to schronisko, a także centrum pomocy dla słoni, które na południu Azji nie mają łatwego życia. Chociaż zwierzęta te są w tych okolicach czczone, często są także brutalnie tresowane, aby zabawiały turystów. Dlatego też miejsca takie jak Elephant Nature Park i fundacje na rzecz tych zwierząt są bardzo ważne, bo nie tylko otacza się tam słonie opieką, ale także edukuje ludzi (w tym turystów i treserów).

0 0 votes
Article Rating