W sklepie z bronią w mieście Metairie, niedaleko Nowego Orleanu, doszło do strzelaniny. Napastnik zastrzelił dwie osoby, a następnie zginął od kul wystrzelonych przez pracowników i klientów sklepu.

Strzelanina miała miejsce w nocy z soboty na niedzielę (20/21 lutego) czasu polskiego w sklepie Jefferson Gun Outlet w Metairie, na przedmieściach Nowego Orleanu.

Jefferson Gun Outlet to główny punkt sprzedaży broni palnej w całym regionie Nowego Orleanu.

Nie żyją łącznie trzy osoby, w tym napastnik

Lokalny szeryf Joseph Lopinto powiedział, że zamachowiec zabił dwie osoby w sklepie, po czym kilka innych osób – pracownicy i klienci sklepu – otworzyło do niego ogień, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz sklepu. Mężczyzna zginął.

Lopinto przekazał, że dwie inne osoby również zostały trafione pociskami z broni palnej i były hospitalizowane. Są w stabilnym stanie.

Szeryf powiedział, że żaden z zabitych ani rannych nie został jeszcze zidentyfikowany, a szczegóły zajścia pozostają niejasne. Lopinto zapewnił, że śledztwo będzie kontynuowane, ponieważ władze starają się dokładnie ustalić, co się stało.

Średniej siły oddziaływania magnetyczne trwać będą do końca lutego, szczyty wystąpią 18-19 i 25-26 lutego, zbliża się sporej wielkości dziura koronalna na Słońcu

 

 

ŹródłoPAP
0 0 votes
Article Rating