Pasażer samolotu linii Frontier został obezwładniony przez członków załogi i przywiązany taśmą do fotela po tym, jak uderzył jedną ze stewardes w twarz. Wcześniej obmacywał jej koleżanki. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Został zatrzymany przez policję na lotnisku w Miami.

Do incydentu doszło w sobotę 31 lipca na pokładzie samolotu linii Frontier podczas nocnego lotu z Filadelfii do Miami. Według policji, 22-letni pasażer miał napastować członkinie załogi.

Najpierw, po wypiciu dwóch napojów alkoholowych, mężczyzna wytarł szklankę o pośladki przechodzącej obok stewardesy. Zamówił jeszcze trzecią dolewkę, którą wylał na siebie. Mężczyzna udał się do toalety, po czym wyszedł z niej bez koszulki. Stewardesa powiedziała pasażerowi, że na pokładzie musi być ubrany i pomogła mu wyjąć czystą bluzkę z jego torby podręcznej.

Będący pod wpływem alkoholu 22-latek przez 15 minut kręcił się po pokładzie samolotu. W pewnym momencie zaczął obmacywać inną stewardesę. Kobieta powiedziała mu, żeby jej nie dotykał i zajął swoje miejsce. Mężczyzna nic sobie nie robił z upomnień. Podszedł do obu stewardes, objął je ramionami i zaczął dotykać ich piersi.

Pasażer został odprowadzony na siedzenie, a członkowie załogi wyznaczyli trzecią stewardesę, by go pilnowała. Gdy kobieta poprosiła mężczyznę, by pozostał na miejscu, ten uderzył ją w twarz – donosi stacja ABC News, powołując się na raport policji.

Agresywny pasażer spacyfikowany

Personel pokładowy stanął w obronie kobiety. Mężczyzna zaczął się awanturować i wykrzykiwać obelżywe słowa pod ich adresem. W końcu rzucił się na stewardów z pięściami. Udało się go obezwładnić , ale potrzebnych do tego było kilka osób. Zanim samolot podszedł do lądowania, 22-latek został przytwierdzony do fotela przy pomocy taśmy klejącej. Zaklejono mu także usta.

Jak przekazał rzecznik linii lotniczych Frontier, 22-latek został zatrzymany przez policję na lotnisku w Miami. Stewardesy, które padły ofiarą skandalicznego zachowania mężczyzny, wysłano na płatny urlop na czas dochodzenia. To – jak podkreśla ABC News – standardowa procedura.

 

 

ŹródłoABC News
5 1 vote
Article Rating