Mężczyzna uzbrojony w nóż zaatakował policjantów w komendzie głównej paryskiej policji – poinformowała agencja Reutera, powołując się na dwa źródła bliskie policji. Związek zawodowy policjantów przekazał, że jeden z policjantów zginął, a napastnik został zastrzelony przez innego funkcjonariusza. Telewizja BFM TV donosi o czterech zabitych policjantach i napastniku.

– Jeden z naszych kolegów zginął w czasie ataku. Drugi kolega jest obecnie w stanie szoku, a napastnik został zastrzelony przez innego policjanta – powiedział w telewizji BFMTV Loic Travers, lokalny przewodniczący związku zawodowego policji.

Wcześniej przedstawiciel policyjnego związku zawodowego Yves Lefebvre mówił, że rannych zostało dwóch policjantów, z których jeden – ciężko. Telewizja BFM TV donosi o czterech zabitych policjantach i napastniku.

Na razie nic nie wiadomo o motywach sprawcy. Agencja Reutera podała jednak, że mężczyzna był wcześniej zatrudniony na komendzie.

Według relacji Lefebvre’a do zdarzenia doszło około godziny 13-tej, 3 października. Teren wokół komendy ogrodzono. Paryskie przedsiębiorstwo transportowe RATP poinformowało o zamknięciu położonej koło komendy stacji metra Cite, jako powód podając względy bezpieczeństwa.

Na miejsce zajścia udał się minister spraw wewnętrznych Francji Christophe Castaner.

Średniej siły oddziaływania magnetyczne wystąpią między 4-6 października

Zaczyna się kolejny średni cykl energii drgań magnetycznych ziemskiego pola, wystąpił gwałtowny wzrost energii w jednej z osi

 

Źródło: reuters, pap
0 0 votes
Article Rating