Nagranie z miejskiego monitoringu pokazuje, jak blisko było od tragedii. Para z dzieckiem w wózku weszła na przejście dla pieszych na skrzyżowaniu w amerykańskim mieście Phoenix, kiedy tuż obok nich jeden samochód staranował drugi. Choć zderzenie wyglądało bardzo groźnie, skończyło się na lekkich obrażeniach kobiety kierującej jednym z aut.

Amerykańska policja opublikowała nagranie z miejskiego monitoringu z Phoenix pokazujące, jak 14 października na jednym ze skrzyżowań doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Widać na nim dwie osoby z wózkiem dziecięcym wchodzące na przejście dla pieszych i moment, kiedy tuż przed nimi rozbijają się dwa auta. Jedno zaczyna się obracać, a piesi, szybko oddalając się, szczęśliwie unikają potrącenia.

Kierowca pod wpływem alkoholu

Jak się okazało, 23-letni kierowca, który z dużą prędkością wjechał na skrzyżowanie, powodując wypadek, był pod wpływem alkoholu. Posiadał także broń. Został zatrzymany przez policję.

Kobieta, jadąca drugim samochodem, odniosła niewielkie obrażenia. Jak poinformowała policja, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

 

 

Źródło: Reuters

 

0 0 votes
Article Rating