LosyZiemi.pl - Polska – Zmieniają się prawa i obowiązki dotyczące kontroli kierowców, 500 zł mandatu można dostać za nietrzymanie rąk na kierownicy po zatrzymaniu, policjant nie będzie musiał się legitymować

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Rafałwibihenju Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
henju
Gość
henju

czyli każdy kto założy mundur polcjanta będzie policjantem i nikt tego nie zweryfikuje bo nie będzie można poprosić o wylegitymowanie się.Rzeczywiście znacząco przyspieszy to przestępcom oszukiwanie zwykłych obywateli.Brawo za stworzenie nowego problemu, jesteście najlepsi w tym.

Rafał
Użytkownik
Rafał

Najgorzej będzie miał transport międzynarodowy. Może znów rozszerzą działalność mafie kradnące towar z TIRów. Z drugiej strony to wielu kierowców się kłóciło o byle co i uważali, że taki policjant to jest u nich na służbie jak lokaj. Istniało więc prawo, które nie chroniło policjanta… a teraz będzie prawo w ramach którego możliwe będą poważne nadużycia. Ja natomiast ufam, że policjanci szeregowi nie będą nadużywać swoich praw w ramach zachowania jakiegoś publicznego szacunku względem ich formacji. A w ogóle to trzeba być człowiekiem. 😉 Kilka lat temu mnie zatrzymano jak jechałem całkiem zaspany z pracy o 2 w nocy. Policjanci… Czytaj więcej »