Mała znajda, pozostawiona na mrozie, uratowana w Missouri w Stanach Zjednoczonych robi furorę w amerykańskich mediach. To 10-tygodniowy psiak o imieniu Narwal. Jest słodki jak każdy szczeniak, ale wyróżnia się ogonkiem, który rośnie mu na głowie.

Narwal, którego pełne imię nadane mu w schronisku dla bezdomnych zwierząt brzmi Narwal Mały Magiczny Jednorożec, został znaleziony w sobotę. W Missouri o tej porze roku jest już bardzo zimno.

Just another video of our narwhal the magical fuzzy unicorn puppy because we think he is amazing. (We are not accepting applications for him right now until we are very certain his unicorn horn is not going to have a growth spurt and become an issue) (no it does not wag) (yes he is keeping it) (yes he is amazingly awesome!!) Love,MacKeeperOfTheUnicorns

Publiée par Mac the pitbull sur Mercredi 13 novembre 2019

Szczeniaka zabrano do schroniska. Jednak dopiero po przywiezieniu do placówki, pracownicy zorientowali się, jak wyjątkowy jest to piesek. Na głowie, dokładnie pośrodku między oczami, wyrasta mu bowiem ogon.

Weterynarze zrobili zdjęcie rentgenowskie głowy psiaka. Wykazało ono, że ogon nie jest przymocowany do czegokolwiek, nie ma z niego żadnego pożytku, ale też nie sprawia bólu. Dlatego doszli do wniosku, że z medycznego punktu widzenia nie ma potrzeby jego usuwania.

Ogonek na głowie szczeniaka zostanie.

Psiak jest zdrowy, uwielbia się bawić i ma w internecie tysiące wielbicieli. Wiele osób chce go adoptować i wysyłają do schroniska swoje aplikacje. Jednak opiekunowie Narwala uważają, że nie jest on na to jeszcze gotowy. Weterynarz musi podać mu dawkę przypominającą szczepionki. Chce też obserwować, czy ogonek na głowie nie rośnie.

Our Narwhal magical unicorn puppy has had so many great people checking in on him this morning. Here is what his normal routine is: being a puppy. BOL!! Love,MacKeeperOfTheUnicorns

Publiée par Mac the pitbull sur Mercredi 13 novembre 2019

 

Źródło: CBS
0 0 votes
Article Rating