Sosnowieccy policjanci zatrzymali 39-latka, który bestialsko pobił młotkiem, ugodził nożem, a następnie pozbawił wolności swoją partnerkę. Zrobił to tylko dlatego, że spotkał się z odmową, kiedy zażądał pieniędzy. Kobieta ma złamane obie ręce. Oprawca został już aresztowany.

Sosnowieccy policjanci zatrzymali 39-latka/Policja Sosnowiec /

Jak podała w czwartek 18 lutego  sosnowiecka komenda, dramatyczne sceny rozegrały się w jednym z mieszkań dzielnicy Pogoń.

„Mężczyzna zażądał od swojej konkubiny pieniędzy. Kiedy odmówiła, bestialsko pobił ją młotkiem i ugodził nożem w łydkę. Kobieta w wyniku pobicia doznała złamania obu rąk w kilku miejscach. Następnie została przez swojego oprawcę uwięziona. Dopiero kiedy agresor opuścił na krótko mieszkanie, udało jej się uciec” – poinformowali policjanci z Sosnowca.

Kobiecie udzielił pomocy przypadkowy przechodzień, który zobaczył ją na ulicy. Policjanci natychmiast odnaleźli i zatrzymali 39-latka.

Po wykonaniu przez śledczych niezbędnych czynności, został on doprowadzony do prokuratury. Usłyszał zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, pozbawienia kobiety wolności i uszkodzenia ciała. Grozi mu 12 lat więzienia. Sąd zdecydował o jego aresztowaniu na trzy miesiące.

 

W tym samym mieście 15-latek groził nożem czterem nastolatkom, żeby wymusić pieniądze

15-latek napadł z nożem na czwórkę nastolatków w Sosnowcu. Zażądał od nich pieniędzy. Chłopak został zatrzymany.

15-latek w centrum Sosnowca zaczepił dwie dziewczynki w wieku 11 i 15 lat oraz dwóch nastoletnich chłopców. Był w towarzystwie kolegów.

W pewnym momencie wyciągnął nóż i przystawił go do brzucha najpierw jednego, potem drugiego chłopca – poinformowała w czwartek 18 lutego sosnowiecka policja.

Zażądał od nich pieniędzy.

Nastolatkowie dali mu wszystko, co mieli kieszeniach… 50 groszy i drobne przedmioty.

Napastnik sterroryzował też dziewczynki, które stanęły w obronie swoich kolegów.

Policja szybko znalazła sprawcę napaści. Trafił on już do ośrodka wychowawczego. Przed sądem rodzinnym odpowie nie tylko za rozbój. ale także za posiadanie narkotyków.

Średniej siły oddziaływania magnetyczne trwać będą do końca lutego, szczyty wystąpią 18-19 i 25-26 lutego, zbliża się sporej wielkości dziura koronalna na Słońcu

 

Źródło: PAP
2.3 3 votes
Article Rating