Słoń wtargnął do kuchni pewnej mieszkanki Tajlandii. Moment ten został uwieczniony na fotografii, która została opublikowana w mediach społecznościowych.

O zdarzeniu, które miało miejsce w niedzielę 20 czerwca w Tajlandii, stało się głośno nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Ratchadawan Puengprasoppon w rozmowie z CNN szczegółowo opisała zdarzenie, które z pewnością można zakwalifikować do wyjątkowych i dziwnych zarazem. Kobieta, wspominając dzień, w którym doszło do incydentu, powiedziała, że ze snu wyrwał ją tajemniczy dźwięk, który dochodził z kuchni.

Słoń „włamał się” do domu. Miał ułatwione zadanie

– Pobiegliśmy na dół i zobaczyliśmy, że słoń wetknął głowę do naszej kuchni, dokładnie w tym miejscu, w którym ściana była zepsuta – relacjonowała dalej i dodała, że dziura w ścianie powstała w ubiegłym miesiącu, a sprawcą był również słoń.

Dotychczas uszkodzenia nie zostały naprawione, co pewnie dodatkowo zachęciło kolejnego zwierzęcego śmiałka.  Zwierzę szukało słonych potraw i dlatego przeszukiwał szafki i szuflady za pomocą trąby. Zdjęcie, na którym widać „nieproszonego gościa” zostało opublikowane w mediach społecznościowych.

 

 

Źródło: CNN
0 0 votes
Article Rating