Do sklepów w Tajwanie trafiła wyjątkowa zabawkapluszowy kaktus, który po włączeniu zaczyna grać polską piosenkę o kokainie. Zdaniem producentów zabawka ma „stymulować wyobraźnię i kreatywność u dzieci”. O sprawie zawiadomiły media mieszkające na Tajwanie Polki.

Zabawka trafiła m.in. do supermarketów w Tajwanie. Właśnie w sklepie w Taizhong odnalazła ją Polka, która bardzo szybko się zorientowała, że tańczący kaktus śpiewa piosenkę Cypisa „Gdzie jest biały węgorz?”. Piosenka nie tylko jest o narkotykach (słynne „koksu pięć gram„), ale zawiera też wiele polskich przekleństw. Polka razem z koleżanką zawiadomiły Taiwan News, wskazując na „szokującą” treść piosenki w zabawce dla dzieci.

W opisie zabawki w sklepach internetowych (m.in. w Amazonie i Ali Express) można przeczytać, że w repertuarze znajdują się trzy piosenki: „Dancing Polish Cow”, „Congo” i „African Drum Music”. To właśnie ta pierwsza oznacza piosenkę Cypisa – pół roku temu filmik z tańczącą krową i dołączonym utworem rapera zyskał niespodziewaną popularność nie tylko w Polsce, ale i poza granicami.

Pluszowy kaktus ma zdaniem producentów być świetną zabawką dla dzieci, wspomagającą ich wyobraźnię i kreatywność. W sklepach internetowych wskazuje się wręcz, że 32-centymetrowy futrzak to wspaniałe urządzenie dla najmniejszych dzieciaków.

 

Źródło: rmf24
5 1 vote
Article Rating