Nietypowy klient odwiedził niewielki sklep w stanie Kolorado w Stanach Zjednoczonych. Najpierw w drzwiach pojawił się nos samiczki jelenia, potem zwierzę weszło już śmiało do środka. Sprzedawczyni poczęstowała gościa ciastkiem orzechowym. „Nie mogłam przestać się śmiać” – powiedziała Lori Jones z dziennikarzowi „Daily News”.

Sprzedawczyni w sklepie w Fort Collins w Kolorado była zajęta codziennymi czynnościami, kiedy nagle w drzwiach pojawił się nieoczekiwany, ale za to uroczy klient. Była to łania, która przywędrowała z pobliskiego lasu.

Stałam za ladą, kiedy zobaczyłam, jak drzwiach pojawiła się głowa łani, po chwili weszła do środka nie zwracając na mnie uwagi – powiedziała Lori Jones.

Zwierzę miało uważnie przyglądać się wystawionym towarom. Próbowałam nakłonić ją, żeby wyszła ze sklepu, ale ona tylko stała i się rozglądała. Dałam więc jej ekologiczne ciastko orzechowe, zjadła i sobie poszła – relacjonowała Jones.

Po 30 minutach łania znowu stanęła w drzwiach sklepu, tym razem przyprowadziła ze sobą towarzystwo.

Nie byłam w stanie powstrzymać się od śmiechu. Patrzyła na mnie tymi swoimi wielkimi oczyma, jakby pytała: „Czy moje dzieci też mogą dostać ciasteczka?” – mówiła kobieta gazecie.

 

 

 

Źródło: rmf24
0 0 votes
Article Rating