W sieci pojawiło się unikatowe nagranie, ukazujące dziwne, niezidentyfikowane obiekty latające. Trójkątne obiekty krążyły nad okrętem amerykańskiej marynarki wojennej. Autentyczność wideo potwierdził Pentagon.

Wyjątkowe, trwające 18 sekund wideo opublikował w mediach społecznościowych Jeremy Corbell. To filmowiec, od kilku lat zajmujący się tematyką niezidentyfikowanych obiektów latających. Do jego ostatnich produkcji należy m.in. film „Bob Lazar: Strefa 51 i latające spodki” z 2018 roku, który można obejrzeć na platformie Netflix.

Nagranie, które upublicznił Corbell, zostało zarejestrowane nocą w 2019 roku. Twórca otrzymał je od anonimowej osoby.

Na filmie możemy zobaczyć kilka obiektów emitujących światło. Maszyny są w kształcie trójkąta lub piramidy i unoszą się nad statkiem amerykańskiej marynarki wojennej USS Russell. Inną charakteryzującą je cechą jest niezwykła zwrotność – niemal tańczą one w powietrzu.

Marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych fotografowała i filmowała UFO w kształcie „piramidy” i „kuliste” zaawansowane pojazdy transmedialne – przekazał w mediach społecznościowych Jeremy Corbell.

Autentyczność nagrania potwierdziła Sue Gough, rzeczniczka Departamentu Obrony USA. W rozmowie z serwisem Futurism Gough powiedziała, że nagranie pochodzi z zasobów specjalnej grupy Unidentified Aerial Phenomenon Task Force (UAPTF), która zajmuje się badaniem przypadków spotkań członków amerykańskiej armii z różnego rodzaju niezidentyfikowanymi obiektami.

Mogę potwierdzić, iż wspomniane zdjęcia i nagranie zostały wykonane przez personel US Navy. Są one częścią trwającego śledztwa UAPTF – powiedziała

Tak jak mówiliśmy już wcześniej, ze względu bezpieczeństwa i aby uniknąć ujawnienia informacji, które mogą być wykorzystane przez naszych wrogów, Departament Obrony nie prowadzi publicznej dyskusji na temat szczegółów obserwacji lub badań dotyczących naruszenia naszej przestrzeni powietrznej, wliczając w to naruszenia, które początkowo są przypisywane niezidentyfikowanym obiektom powietrznym – dodała Sue Gough.

 

Czeka nas przełom?

W ciągu ostatnich lat o temacie UFO robi się coraz głośniej. Na ten temat wypowiadają się nie tylko autorzy książek i filmów, ale także przedstawiciele rządów.

W 2020 roku Departament Obrony Stanów Zjednoczonych ujawnił raporty wojskowe dotyczące spotkań z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Dokumenty zawierały opisy dziwnych incydentów powietrznych, które zostały uwiecznione przez pilotów Marynarki Wojennej USA na trzech filmach.

 

Red.:
Moim zdaniem może to być odbicie światła ze statku. Zwróćcie uwagę na 5 sekundę, gdzie ruch obiektywu względem statku przesunął ten „obiekt” na krótko wstecz. Osoby zajmujące się fotografią z użyciem dużych obiektywów będą wiedziały, co opisuję.

 

 

Źródło: PAP
0 0 votes
Article Rating