Atak nożownika w Wiązowie. 20-latka trafiła do szpitala w Strzelinie po tym, jak jej partner zaatakował ją nożem. Prokuratura ustaliła, że w niedzielę kobieta postanowiła się z nim rozstać.

Zdjęcie ilustracyjne

Do ataku na 20-letnią mieszkankę miejscowości Wiązów pod Strzelinem doszło rano w poniedziałek, 20 sierpnia. Po godz. 6 kobieta wychodziła z domu do pracy. Wtedy miał ją zaatakować były partner. To on jest bowiem podejrzanym w tej sprawie.

Już w niedzielę między kobietą a mężczyzną doszło do kłótni. Ze wstępnych ustaleń śledztwa wynika, że para miała się wtedy rozstać i to 20-latka nie chciała dłużej ciągnąć tego związku.

Jeszcze w poniedziałek 22-letni mężczyzna został zatrzymany. Kobieta z ranami kłutymi trafiła do strzelińskiego szpitala.

Sprawą zajmuje się prokuratura. – Trwa ustalanie szczegółów tego zdarzenia. W poniedziałek do godz. 15 kobieta nie mogła zostać przesłuchana, ponieważ nie pozwalał na to jej stan zdrowia. Miała jeszcze przejść jeden zabieg – informuje Małgorzata Klaus, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.

 

 

 

Źródło: http://wroclaw.wyborcza.pl
0 0 votes
Article Rating