Od jakiegoś czasu pracuję nad analizą korelacji mocy burzy geomagnetycznej w stosunku do aktywności wulkanów na świecie. To co się udało zobrazować jest ponad wszelkie oczekiwania.

Kilauea

Jezioro lawy ma wymiary 210 x 160 metrów.

W ostatnim czasie napisałem oprogramowanie, które porównuje obraz zgrywany poklatkowo z wielu kamer na świecie skierowanych na aktywne wulkany z mocą burzy geomagnetycznej, która jest wyliczana na podstawie moich własnych pomiarów. Cały mechanizm już dość dobrze poznaliśmy, a związek taki już ponad 3 lata temu opisywałem Wam, także z naciskiem na trzęsienia ziemi. Teraz umożliwiam zobaczenie tego.

Mam nadzieję, że pracownicy NOAA i USGS w końcu zauważą te zależności. Dzięki temu będzie możliwa przewidywalność erupcji wulkanicznych i trzęsień ziemi na świecie.

Na filmie przedstawione są 3 dni, a rozdzielczość czasowa zdjęć wynosi 15 minut. Pomiarów magnetometrycznych dokonuję  w Głogowie od ponad 3 lat.

Linijka w kalderze na moim filmie (A-G) pokazuje wysokość. W przybliżeniu między literami jest 10 metrów.

Jezioro lawy ma wymiary 210 x 160 metrów.

 

Zalecam oglądanie w maksymalnej rozdzielczości.

 

Wulkany

 

Na Forum znajduje się temat związany z tym zagadnieniem, więc zapraszam do dyskusji.

Wulkan Kilauea – Hawaje

 

LosyZiemi na Skype: LosyZiemi

 

Źródło: LosyZiemi.pl
High correlation, lava, volcano, Kilauea, Hawaii, Geomagnetic storm, duża korelacja, lawa, wulkan, Kilaluea, Hawaje, Burza geomagnetyczna.
0 0 votes
Article Rating