Co najmniej sześć osób zginęło w powodziach i lawinach błotnych w południowej części Meksyku. Informację przekazały władze stanu Guerrero.

Meksyk - Powodzie i lawiny błotne na południu kraju 8

Ulewne deszcze, towarzyszące burzy tropikalnej Trudy, spowodowały, że wiele rzek wystąpiło z brzegów. Zalanych zostało wiele  miejscowości; zeszły również lawiny błotne.

W stanie Guerrero żywioł zmusił ponad 4 tysiące osób do opuszczenia swych domów. W sąsiednim stanie Oaxaca kilka miejscowości zostało odciętych od świata.

Meksyk - Powodzie i lawiny błotne na południu kraju 14 Meksyk - Powodzie i lawiny błotne na południu kraju 13 Meksyk - Powodzie i lawiny błotne na południu kraju 12 Meksyk - Powodzie i lawiny błotne na południu kraju 11 Meksyk - Powodzie i lawiny błotne na południu kraju 10 Meksyk - Powodzie i lawiny błotne na południu kraju 9 Meksyk - Powodzie i lawiny błotne na południu kraju 7 Meksyk - Powodzie i lawiny błotne na południu kraju 6 Meksyk - Powodzie i lawiny błotne na południu kraju 5 Meksyk - Powodzie i lawiny błotne na południu kraju 4 Meksyk - Powodzie i lawiny błotne na południu kraju 3 Meksyk - Powodzie i lawiny błotne na południu kraju 2 Meksyk - Powodzie i lawiny błotne na południu kraju 1

 

Źródło: rmf24, PAP
0 0 votes
Article Rating