Między 16, a 18 kwietnia na Słońcu, na wprost Ziemi znajdować się będzie spora dziura koronalna, która poprzez emisję elektronów wywoła silną burzę jonosferyczną.

W tej chwili na wprost Ziemi znajduje się strefa emisyjna, czyli plazma, która nie utworzyła dziury koronalnej, emituje elektrony. Nowa dziura koronalna zacznie emitować w naszym kierunku elektrony już w niedziele, 15 kwietnia. Od poniedziałku do środy będzie znajdować się na wprost Ziemi, a jej wpływ zakończy się w czwartek, 19 kwietnia około południa.

Uważajcie w tym czasie na niezrównoważone osoby, które znów mogą wyjść na ulice z nożami i pistoletami, albo jeździć chodnikami. Wiele osób odczuje w tym czasie ból głowy, bóle stawów, rozdrażnienie, duże wzrosty szumów usznych, itd. Zjawiska, jakie wtedy występują, opisywałem wiele razy. Starsze osoby powinny kontrolować w tym czasie swoje serce.

 

Na poniższym wykresie znajdują się pomiary ziemskiego pola magnetycznego w trzech osiach w ciągu ostatnich 3 miesięcy.

Więcej informacji na Forum i w Strefie VIP, jak się tam dostać, można tu przeczytać. Wkrótce zaczną się silne oddziaływania.

Zbiórka osiągnęła zaledwie połowę kwoty minimalnej, więc od poniedziałku artykuły będą dostępne po podaniu hasła, albo wcale nie będzie dostępu do LosyZiemi i Forum.

 

 

Źródło: LosyZiemi
0 0 votes
Article Rating