Wcześnie rano w piątek 29 października rozpoczną się średniej siły oddziaływania magnetyczne planet. Osoby wrażliwe na zmiany magnetyczne, średniej siły oddziaływania mogą odczuwać na ponad dobę przed szczytami i po szczytach, bardzo silne szczyty oddziaływań nawet na 3 dni przed i po – w formie: bólu głowy, bólu stawów, zmęczenia i szumów usznych często z modulacjami. Drgania ziemskiego pola magnetycznego występują za sprawą jonosfery gromadzącej elektrony protony z rekoneksji magnetycznych, emisji z plam i dziur koronalnych oraz wiatru słonecznego. Na szumy uszne bardzo mocno wpływają plamy słoneczne i dziury koronalne znajdujące się na wprost Ziemi.

Linie pola magnetycznego

Średniej siły szczyty oddziaływań magnetycznych wystąpią: 30 października.

W tym czasie może wystąpić wzrost aktywności sejsmicznej i wulkanicznej.

Oddziaływania na planetę

Podczas silnych oddziaływań magnetycznych może wzrosnąć aktywność sejsmiczna i wulkaniczna, może wzrosnąć ilość oraz siła burz tropikalnych i huraganówtrąb powietrznych i tornad, zazwyczaj wzrasta również parowanie na całej planecie co w konsekwencji prowadzi do licznych powodzi. Każde oddziaływanie magnetyczne mocno wpływa na ziemskie pole geomagnetyczneBurze jonosferyczne, to nic innego, jak drgania pola magnetycznego naszej planety wywołane przez jonosferę. W zależności od częstotliwości tych drgań i samej ich energii, występuje większy lub mniejszy wpływ na planetę oraz ludzi.

Gdy jonosfera gromadzi elektrony i protony powstałe na skutek rekoneksji magnetycznych wywołanych zaburzeniami magnetycznymi w przestrzeni (między planetami ich księżycami oraz Słońcem ), zwiększa swoją objętość, a tym samym wpływa fizycznie na atmosferę. Stąd te gwałtowne zmiany pogodowe krótko po szczytach oddziaływań magnetycznych, stąd te depresje ciśnieniowe nad oceanami, stąd trąby powietrzne i tornada. Zaburza się wtedy cały układ prądów strumieniowych w atmosferze, co prowadzi do sporych anomalii pogodowych. Przez to właśnie prognozy pogody sprawdzają się na maksimum 3 dni i nie zmieni się to dopóki symulacje nie będą brały pod uwagę oddziaływań magnetycznych planet.

Czytajcie uważnie informacje, na które będę Wam zwracał uwagę.

Szczyty nasileń szumów usznych w tych dniach mogą występować w godzinach:

 

Na szumy uszne wpływają również burze geomagnetyczne, emisje elektronów z dziur koronalnych i plam słonecznych, które znajdują się w pozycji na wprost Ziemi.

Zachowania społeczne

W czasie oddziaływań magnetycznych na ulice mogą wychodzić osoby niezrównoważone psychicznie, czyli mogą się uaktywnić nożownicy i „miłośnicy” strzelania.
Mimo pandemii w ostatnim czasie jest bardzo dużo takich incydentów.

Drgania pola magnetycznego o specyficznych częstotliwościach wpływają na gruczoły hormonalne istot żywych, w tym człowieka.
Jeśli wystąpi sekwencja pewnych częstotliwości, specyficznych dla danego gruczołu, następuje zaburzenie jego pracy, co skutkuje wzrostem lub spadkiem produkcji hormonu, a to kształtuje nam stan emocjonalny. Te stany emocjonalne wpływają na zabójstwa, samobójstwa, kłótnie i na „wysyp świrów” z nożami na ulicach.

 

Lokalne pomiary

Pomiary magnetometryczne i energia drgań magnetycznych w ziemskim polu z ostatnich 7 dni.

Zwróćcie uwagę na cykl „lustrzany”, który widoczny jest w dwóch osiach i pomiarze bezpośrednim, jak i w wyliczonej energii drgań magnetycznych.


Zaktualizowane  4.11.2021, 0:10  zdarzenia, które są lub mogą być związane z opisywanymi oddziaływaniami.

Sortowane datami zdarzeń, nie publikacji.

29.10.2021

Witzenhausen, Niemcy – 30-latek celowo wjechał samochodem prosto w grupę dzieci idących chodnikiem do szkoły, 8-letnia dziewczynka zmarła, troje dzieci odniosło poważne obrażenia

30.10.2021

Malbork, Polska – Nożownik nagle zaatakował i śmiertelnie ranił 36-latka, po czym uciekł

Selva, Włochy – Dwadzieścia lat temu uciekł i zerwał wszelkie kontakty z rodziną, teraz wrócił i bez słowa nożem zaatakował brata

31.10.2021

Tokio, Japonia – Młody mężczyzna w przebraniu Jokera z filmu „Batman” zaatakował pasażerów pociągu, ranił kilkanaście osób i podpalił wagon


 

Zabraniam kopiowania oraz przetwarzania zamieszczonych powyżej informacji bez mojej wiedzy i zgody. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170
Źródło: LosyZiemi.pl