Poniżej częstotliwości składowe ziemskiego pola magnetycznego – FFT (Szybka transformacja Fouriera) dla zakresów do 4 kHz podzielonych po 500 Hz – ostatnie 8 dni.

Narastanie silnych oddziaływań magnetycznych następuje na 2 dni przed szczytem, a spadek do 2 dni po szczycie – czyli -2, -1, 0, 1, 2.

Najsilniejsze oddziaływania są jednak w szczycie oraz dobę przed i po szczycie.

W podobnym czasie każdego kolejnego dnia pojawiają się pewne specyficzne częstotliwości dla danego oddziaływania, zmienia się czas występowania i energia drgań. Specyfika oddziaływania zależna jest oczywiście od ułożenia pól magnetycznych w przestrzeni, czyli prościej mówiąc, od ułożenia planet.

Na poniższych wykresach bardzo dobrze to widać na pewnych zakresach częstotliwości.

Tak jak już Wam wiele razy opisywałem, działanie układu hormonalnego człowieka zaburzane jest pewnymi specyficznymi częstotliwościami. Przy silnych burzach jonosferycznych i geomagnetycznych występuje wzrost produkcji jednego hormonu, a spadek drugiego. Ma to silny wpływ na stan emocjonalny człowieka.

Przeanalizujcie sobie te zakresy porównując ze swoim samopoczuciem. Osoby, które słyszą szumy uszne powinny wziąć to także pod uwagę.

Ciekawe wnioski możecie pisać na mojego maila, albo w formie komentarzy.

 

Źródło: LosyZiemi.pl

Średniej siły oddziaływania magnetyczne wystąpią między 18-20 listopada ze szczytem 19 listopada

0 0 votes
Article Rating