We wtorek, 23 kwietnia wystąpiła duża zmiana w częstotliwościach składowych ziemskiego pola magnetycznego. Pojawiły się częstotliwości o dużej energii w zakresie od 6-7.5 kHz. Na zakresie od 1-4 kHz w tym samym czasie również wzrosły energie pewnych częstotliwości, więc w okolicach 15:00-17:30 polskiego czasu (13:00-15:30 UTC) wiele osób mogło negatywnie odczuć te wzrosty. Od godziny 17:30 wzrosty wystąpiły również na niższych częstotliwościach.

Poniżej wykresy składowych ziemskiego pola z ostatnich 24 godzin (czas UTC), od 1 do 7.5 kHz podzielone po 500 Hz.

Porównajcie pomiary z własnym samopoczuciem i odczuwaniem dziwnych stanów. Wnioski możecie podesłać mailowo lub napisać w komentarzach.

 

Odczuwalność przez ludzi – Forum

Na Forum od niedawna jest temat publiczny związany z odczuwaniem drgań ziemskiego pola magnetycznego przez ludzi. W temacie tym co jakiś czas będzie pisała na razie jedna osoba, która ma kontakt z ludźmi i dobrze obserwuje, co się dzieje z ich zdrowiem: Forum

Jeśli są wśród czytelników osoby pracujące w dużych szpitalach, komendach policji, czy strażach pożarnych, i widzą te osoby korelacje z oddziaływaniami magnetycznymi, które opisuję, to proszę o kontakt.
Spróbujemy wspólnie naświetlić problem. Niestety odczuwalność burz jonosferycznych i geomagnetycznych przez ludzi nadal zwiększa się, mimo, że od około 2 miesięcy cykl słoneczny podąża w kierunku szczytu. Jeśli nic się tu nie zmieni w ciągu najbliższych 2-3 lat, to będzie coraz gorzej z odczuwalnością, niezależnie od szczytu słonecznego.

 

Magnetorecepcja u ludzi – Burze geomagnetyczne i jonosferyczne mocno zaburzają fale alfa w mózgu człowieka

 

Źródło: LosyZiemi.pl, LosyZiemi.org

 

Kolejne oddziaływania magnetyczne wystąpią od 22-27 kwietnia, silny szczyt wystąpi 25-26 kwietnia

0 0 votes
Article Rating